Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

Avusturya Chat Avusturya Sohbet Odaları

Avusturya Chat Avusturya Sohbet Odaları

Avusturya Chat Avusturya Sohbet Odaları

Viyana Sohbet,Linz Sohbet,Graz Sohbet,Salzburg Sohbet,Baden Sohbet,Avusturya Chat Avusturya Sohbet Odaları,Alp Dağları ile ünlü güzel ülkenin dört bir tarafına  sitemiz tarafından diğer ülkelere olduğu gibi bedava chat sohbet hizmetleri sunulmakta çünkü yabancı ülkelerin hepsinde olduğu gibi burada yaşayan Türk vatandaşlarımızın sayıları oldukça yüksek,şimdi diyeceksiniz gurbetçilerin sayısına göre,mi hizmete açıyorsunuz asla 10 kişide olsa bin kişide olsa bizler için fark etmiyor dünyanın her ülkesine hizmet etmekten gurur duymaktayız ve gurbetçi kardeşlerimizin sitemize gelerek bizleri şereflendirmeleri hiç bir şeyle değişilmeyecek derecede kıymetlidir.

Avrupa kıtasında yer alan Avusturya her yıl yoğun turist akımına uğrayan bir ülkedir. Avusturya tarihi yerleri ve doğal güzelliği bakımından tercih edilen bir ülkedir. Özellikle Avusturya şehirleri ile meşhur bir ülkedir. Pek çok ünlü şehri ve ünlü meydanı olan Avusturya özellikle bu şehirleri sıklıkla ziyaret edilmektedir. Alp dağları ise ülkenin bu özelliklerini değerli kılan ve süsleyen en güzel özelliğidir,ufak yaşlarda televizyonda heidi peter vardı çizgi film yetişkin olarak her kes bilir hatta şimdilerde yine televizyonda yayınlanmakta ülkeyi ilk olarak bu çizgi film sayesinde tanıdık,imkanı olan ise gidip gerçek olarak görmüştür bana görmek nasip oldu tam detaylı gezmemiş bile olsam muhteşem doğaya sahip süper bir ülke imkanım olsa orada yaşamayı çok isterdim.

Avusturya Hakkında Bilgiler

Avusturya’nın Mozart, Schubert, John Straus, Haydn gibi bestecileri, başkent Viyana, Tuna Nehri, İnnsbruck ve Salzburg kayak merkezleri meşhurdur. Avusturya’nın orijinal kültürü büyük ilgi görüyor. Birçok yüzyıl boyunca, Avusturyalılar farklı Avrupa ülkelerinden pek çok yönü absorbe ettiler. Birçok kültürel mekan ülkenin her tarafına dağılmış durumda. Avusturya’nın başlıca kültür merkezi, başkenti Viyana’dır. Tüm Avrupa’da ciddi bir etkisi oldu.

Avusturya ekonomisi, sanayi, turizm ve tarıma dayanmaktadır. Tarıma elverişli toprakları azdır. Bol ürün alabilmek için modern tarım İkinci Dünya Savaşından sonra hızla gelişmiştir. Ülkenin alçak bölgelerinde bulunan çayırlık alanlarda hayvancılık gelişmiştir.Ekonomisinin ana kaynağını meydana getiren sanayi dalında, pik demir ve ham çelik, alüminyum üretimi ön sıralarda yer alır. Kağıt, kimyasal madde ve plastik diğer sanayi ürünleridir.

Kara iklimine sahiptir. Kışlar çok sert ve yağışlı geçer. Yağışlar genellikle kar şeklinde olup, alçak yerlerde yağmur halinde olur.

Avusturya Chat Avusturya Sohbet Odaları

admin 255 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50