Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

İrlanda Sohbet Odaları İrlanda Chat

İrlanda Sohbet Odaları İrlanda Chat

İrlanda Sohbet Odaları İrlanda Chat

İrlanda Şehirleri,İrlanda Arkadaşlık Siteleri,İrlanda Sohbet Odaları İrlanda Chat ve arkadaşlık tanışma siteleri olarak başlamış olduğumuz konumuzda bu ülke hakkında kısa bilgiler verecek  ve ülkede yaşayan Türk kardeşlerimize yaptığımız hizmetlerden söz edeceğiz,dünyada yer alan ülkelerin hepsinde iş okul veya seyahat amacı ile ikamet eden Türk vatandaşlarımızda bulunmakta Turist yada iş amaçlı oraya gidenlerden hariç ülkede daimi ikamet eden vatandaşlarımızın  sayısı bildiğim son rakam 4500 civarı idi daha fazla olma ihtimali çok yüksek çünkü insanların çocuklarının olduğunu düşünürsek haliyle nüfus artmıştır neyse vatandaşlarımızın sayılarının önemi yok kaç olursa olsun bizler her yere her ülkeye hizmet ediyor ve etmeye devam edeceğiz.

İrlanda’da yaşayan gurbetçi beylere bayanlara sitemiz tarafından sunulan hizmetlerimiz bay bayan arkadaşlık seviyeli sohbet sitemizde yer alan bir çok oda bulunmakta çeşitli bir birinden farklı bir birinden eğlenceli yarışma odalarımız bedava oyun online yarışma imkanları sunmakta,her tarzdan yerli yabancı canlı müzik online müzik olanaklarınızın bulunduğu radyomuzun hizmette olduğu site girişlerimiz android sohbet ve mobil sohbet için mobil uyumlu ve web girişlerinden oluşmakta girişlerimiz üye işlemleri ve diğer işlemlerin yer almadığı girişlerdir.

İrlanda Hakkında Bilgiler

Yaşamı kolay ve gece hayatı olan İrlanda da yapılacak bir sürü güzel aktivite mevcuttur. Örneğin şehir içlerinde her saat kiralayabileceğiniz bisikletler ile gün boyu bisiklet yollarında gezinti yapabilirsiniz. Modern kafelerinde çikolata yiyerek viskinizi yudumlamakta sizlere iyi gelecektir. Kültürel gezileriniz için ise ilk durağınız Corkta bulunan Balarney Kalesi olmalıdır. Efsaneye göre Balarney Taşını öpen kişiler sonsuz güzellik ile ödüllendirilir yani inanca göre kutsanır.
Ülkenin en çok turist çeken bir başka güzelliği ise Atlantik Okyanusunun üstünde yer alan ve tamamen doğal bir oluşum olan Cliffs of Moher dir. Öyle,ki Harry Potter filminin bir sahnesi burada çekilmiştir.

1973 Yılında Avrupa Ekonomi Topluluğuna katılan İrlanda 2000’li yıllara kadar oldukça fakirdir ancak 2000’li yıllardan sonra ekonomi patlaması denilen olay ile birlikte öyle gelişmiştir ki dünyanın en zengin ülkeleri arasına girmiştir.

İrlanda Sohbet Odaları İrlanda Chat

 

admin 302 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50